CD/DVD Data Recovery

CD/DVD Data Recovery

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 38,455
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DigitByte Studio

CD/DVD Data Recovery çizilmiş CD ve DVD'lerinizdeki bozuk dosyalarınızı kopyalamak ve bu dosyaları tamir edebilmek için kullanabileceğiniz başarılı bir CD/DVD tamir programıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz CD/DVD/Blu-ray Araçları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

CD/DVD Data Recovery CD ve DVD'lerinizin bölümlerini mümkün olduğunca hızlı bir şekilde tarayarak CD ve DVD'lerinizin içindeki bozuk dosyaları tamir eder ve yeniden kullanılmasına yardımcı olur. Özellikle bozuk, dijital multimedya dosyalarını, ses, video, resim dosyalarını ve hasar görmüş metin dosyalarının yeniden tamir edilerek kullanılmasında çok etkilidir.

CD ve DVD'lerinizin içindeki bozuk dosyalarınızı sabit diskinize aktarırken bu dosyalarınızın içeriğini korur bu sayede kurtarılan dosyalarınızı başka bilgisayarlarda da kullanabilmenizi sağlar.  Ayrıca CD/DVD Data Recovery CD-R, CD-RW, DVD-ROM, DVD-R, DVD-RW, ISO9660 ve UDF dosya sistemlerini desteklemektedir.