Chankast

Chankast

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 612
  • DOSYA BOYUTU 0.71 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chanka

SEGA Dreamcast oyunlarınızı PC üzerinden oynamanızı sağlayan Chankast, orjinal oyunlarınızı çalıştırıyor.

SEGA Dreamcast oyun koleksyonu olup konsolu arızalanan herkesin ilacı olabilecek bir emülatör olan Chankast, bu platformda karşınıza çıkabilecek en iyi örneklerden biri olsa da yeterince gelişmiş seçeneklere sahip değil. Alpha sürümü olarak indirilmeye açılan Chankast, kopya yazılımlarını desteklemediği için ROM desteğini tamamen ortadan kaldırmış. Oyunların ISO dosyaları sizde bulunuyorsa dijital oyun oynama fırsatından mahrum kalmayacapınızı da belirtmekte fayda var.

Deamon Tools benzeri bir yazılıma sahipseniz Chankast kullanırken emülatörün daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz. ISO dosyalarını sanal sürücü üzerinden aktif ederseniz Chankast bunları sorunsuz bir şekilde çalıştıracaktır.

4 oyuncu desteği kabul eden SEGA Dreamcast'e rağmen Chankast ile en çok iki oyuncu desteği var. Bununla birlikte ne yazık ki her USB GamePad bu emülatörü desteklemeyebilir. Optimizasyonu da tamamlanmamış olan emülatör, sizin "+" veya "-" butonlarını kullanarak oyuna göre ayarlama yapmanızı gerektiriyor. Henüz gelişim aşamasında olan bir emülatör söz konusu olduğu için ileri vadede bu sorunların çözüleceğini umuyoruz.

ARTILAR

ISO dosyalarını açıyor

En iyi SEGA Dreamcast Emülatörü

Ücretsiz

EKSİLER

ROM desteği yok