Chess Puzzles

Chess Puzzles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 122
  • DOSYA BOYUTU 3.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Asim Pereira

Chess Puzzles, satranç bulmacaları çözerek daha iyi satranç oynamaya başlamanızı sağlayan yararlı bir Android satranç oyunu.

Chess Puzzles, satranç oynamak için oynayacak arkadaş bulmakta zorlanan Android kullanıcıları için ideal bir satranç pratiği yapma oyunu.

Gerçek satranç turnuvalarında karşılaşılan durumlardan alınarak hazırlanan 1000'den fazla satranç bulmacası içeren oyunda, hangi durumlarda ne gibi hamleler yaparak oyunu kendi lehine çevirebilirsiniz öğrenerek pratik yapmış oluyor ve böylece yavaş yavaş satranç bilginizi arttırarak daha iyi bir satranç oyuncusu haline geliyorsunuz.

İnternet bağlantısı olmadan yani offline olarak oynayabileceğiniz satranç bulmacalarının toplamda 3 farklı zorluk derecesi bulunuyor. Ayrıca PGN formatlı dosyalarınız ile farklı satranç bulmacalarını da oyuna yükleyebilirsiniz.

Gelişiminizi gösteren puan kartınızı zaman zaman kontrol ederek ne kadar geliştiğinize göz atmanız da bu oyun içerisinde mümkün. Böylece çalışmalarınızın boşa gitmediğini de görme fırsatınız oluyor.

Yeni materyal tasarım bulunan ve göze oldukça hoş gelen uygulamanın kullanımı da son derece rahat. Android telefon ve tabletleri üzerinde satranç pratiği yapmak isteyenlere kesinlikle tavsiye edeceğim uygulamalardan bir tanesi.