Google Mail Checker

Google Mail Checker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,095
  • DOSYA BOYUTU 0.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Chrome tarayıcınız üzerinden e-postalarınızı takip etmek ister misiniz? Gelen kutunuzu sizin için kontrol eden Google Mail Checker, Gmail hesabınıza yeni posta gelince sizi uyarır.

Gmail hesabınızı entegre edebildiğiniz Google Mail Checker ile Google Mail'deki okunmamış postalarınız tarayıcınız üzerinden uyarı yoluyla size bildirilir. Böylece e-posta hesabınızı açmadan kaç okunmamış postanız olduğunu görebilirsiniz. Eklenti yardımıyla Chrome tarayıcınız üzerindeki Google Mail Checker ikonuna basarak direkt Gmail gelen kutunuza ulaşmanızda mümkün.

Eklentiyi ücretsiz olarak indirip kurduktan sonra, Google Chrome tarayıcınızın sağ üst kısmında ikon olarak beliren Google Mail Checker eklentisi sayesinde gün içerisinde tarayıcınız üzerinden sürekli gmail servisini açarak gelen e-postalarınızı kontrol etmenize gerek kalmıyor. Yeni gelen e-posta sayısını ikonun üzerinde gösteren eklentide, ikona tıklayarak gmail servisine kolay ve hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

İşi gereği sürekli e-posta gelen ve gönderen kişiler açısından büyük kolaylık sağlayabilecek olan uygulama tamamen ücretsiz. Sizde gmail hesabınızı daha rahat bir şekilde kontrol etmek isterseniz, bu eklentiyi indirerek denemenizi tavsiye ederim.