Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,387
  • DOSYA BOYUTU 13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Çiçek Sepeti

Çiçek Sepeti Android uygulaması ile mobil cihazınızı kullanarak arkadaşlarınızı sevindirebilirsiniz.

Türkiye'nin en geniş çiçek dağıtım ağına sahip çiçekçisi olma unvanını taşıyan Çiçek Sepeti'nin Android sürümü ile siparişlerinizi mobil cihazınızdan hızlıca verebilirsiniz. Çiçek, gurme ve hediye kategorilerinden oluşan binlerce hediyenin yer aldığı Çiçek Sepeti uygulaması ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Çiçek Sepeti web sitesinin tüm işlevlerini taşıyan mobil uygulama ile uygun fiyata binlerce çeşit hediye bulabilir, siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Her an her yerden çiçek, hediye, gurme siparişi vermenize olanak tanıyan uygulama sade arayüze sahiptir. Böylelikle hediyenizi kolayca seçebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Sipariş takip bölümünden siparişi numaranız ve e-posta adresini girerek siparişin durumunu anlık olarak takip etmeniz de mümkün. Siparişinizde ulaşmaması veya başka bir sorun oluşması durumunda ihtiyaç duyacağınız Destek menüsü de uygulamaya eklenmiş. Ayrıca hatırlatma özelliği sayesinde sevdiklerinizin özel günlerini kesinlikle unutmayacaksınız.

Çiçek Sepeti üyesi değilseniz uygulama içerisinden ücretsiz üyeliğinizi e-posta hesabınızı girerek veya Facebook hesabınıza bağlanarak hemen oluşturabilir, hesabınıza giriş yaparak siparişinizi verebilir ve tüm siparişlerinizi takip edebilirsiniz.