Çiğli Belediyesi

Çiğli Belediyesi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ikol Mobile Software

Android için Çiğli Belediyesi tarafından hazırlattırılmış resmi mobil belediye uygulamasıdır.

Çiğli Belediyesi, İzmir'de mobil belediyecilik uygulaması bulunan ilçelerden bir diğeri. Android mobil cihazınıza yükleyip kullanabileceğiniz uygulama ile hayatınız çok kolaylaşacak. Hoş bir tasarıma sahip olan uygulamayı indirdiğinizde size 3 sayfalık bir uygulama turu yaptırması ise uygulamanın bir diğer güzel özelliği olmuş.

Kullanmaya başla dedikten sonra ise size güzel fotoğraflar eşliğinde menüyü sunuyor. Bu menüde Başkan, Çiğli Belediyesi, Haberler, Projeler, Online İşlemler, Kent Rehberi, Çiğli Dergi, Anketler ve İstek&Şikayet seçenekleri bulunuyor.

Belediye başkanı ile ilgili bilgi edinebilir, Çiğli Belediyesinin hizmetleri, birimleri hakkında bilgi alabilir, galeriye göz atabilir, haberlere, projelere bakabilirsiniz. Ayrıca online işlemler sekmesinden  e-belediyecilik işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Anketler sekmesinden belediye tarafından düzenlenen anketlere cevap verebilir, Şikayet&İstek sekmesinden ise form doldurarak belediyeye isteklerinizi iletebilirsiniz. Çok kapsamlı olan bu uygulama, Çiğli sakinlerinin çok işine yarayacak gibi görünüyor.