MiniTool Mobile Recovery for iOS

MiniTool Mobile Recovery for iOS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 469
  • DOSYA BOYUTU 37.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MiniTool

MiniTool Mobile Recovery for iOS, mobil cihazınızdan silinen dosyaları geri getirmenize yardımcı olan bir dosya kurtarma programıdır

MiniTool Mobile Recovery for iOS eğer bir iPhone veya iPad kullanıyorsanız ve herhangi bir sebepten ötürü mobil cihazınızda saklanan fotoğraf, video, rehber, mesajlar, notlar veya arama kayıtları gibi bilgileri kaybettiyseniz bu bilgileri kurtarmanıza yardımcı olacak bir silinen dosyaları geri getirme programı.

iPhone ve iPad modellerinin yanısıra iPod'ları da destekleyen MiniTool Mobile Recovery for iOS bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programı. MiniTool Mobile Recovery for iOS kullanıcılar 3 farklı yöntemden birini tercih ederek iPhone dosya kurtarma veya iPad dosya kurtarma işini gerçekleştirebilirler. Programın sunduğu ilk yöntem iOS cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak içindeki kayıp dosyaların taranması şeklinde. iPad, iPhone veya iPod'unuzu kablosu yardımıyla bilgisayarınıza bağladıktan sonra içerisindeki silinmiş dosyalar taranıyor ve sonra listeleniyor.

Eğer iTunes aracılığıyla iOS cihazınızı yedekliyorsanız MiniTool Mobile Recovery for iOS bu iTunes yedek dosyalarınızı kullanarak içerisinden aradığınız dosyaları size sunabiliyor. Eğer ilk yöntemle iOS cihazınızı tarattıktan sonra aradığınız sonucu elde edemediyseniz bu ikinci yöntemi deneyebilirsiniz. Programın sunduğu 3. dosya kurtarma yöntemi ise iCloud tabanlı olarak çalışıyor. Bu yöntemde program iCloud hesabınıza bağlanıyor ve iCloud üzerinde yedeklenmiş olan dosyalarınızı tarayarak dilediğiniz dosyayı geri getirmenize yardımcı oluyor.

MiniTool Mobile Recovery for iOS bulunan kayıp ve silinmiş dosyalar için önizlemeler de sunmakta.