Clip Stack

Clip Stack

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 59
  • DOSYA BOYUTU 1.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Catching Now Dev Team

Clip Stack uygulamasını kullanarak Android cihazınızın veri panosunu çok daha verimli bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Clip Stack uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlardaki pano yönetimi eksikliğini gidermek için kullanabilecekleri ücretsiz, reklamsız ve açık kaynak kodlu bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Kopyala yapıştır işlemlerini bir çocuk oyuncağına çevirebilen uygulama, materyal tasarımla hazırlandığı için göze de oldukça hoş görünüyor diyebilirim.

Mobil cihazınızda herhangi bir yazıyı, adresi ya da veriyi kopyaladığınızda, bunu hemen hafızasına alan ve daha sonra erişerek başka bir yere yapıştırmanıza izin veren uygulama, böylelikle devamlı olarak belgeler arasında veri aktarımları gerçekleştirmesi gerekenlerin en büyük ihtiyaçlarından bir tanesini karşılayabiliyor. Android'in kendi pano yapısı sadece tek bir verinin kopyalanmasına izin verdiği için Clip Stack'ın bu kabiliyeti yeterince geliştirdiğini belirtmek gerek.

Uygulamayı kullanarak kopyaladığınız veriler, cihazınızı yeniden başlatsanız bile tekrar erişilebiliyor hale geliyorlar. Aynı zamanda hafızanın çok dolması halinde otomatik temizlik de yapabilen Clip Stack, kopyaladığınız verilere bildirimler çubuğundan erişerek onları hemen kullanmanızı ya da silmenizi de sağlayabiliyor.

Fakat uygulamanın en temel işlev noktası, ekranınızda oluşturduğu küçük baloncuk. Bu baloncuğa tıklayarak hafızaya alınmış herşeyi inceleme ve daha sonra istediğiniz bir yere yapıştırma imkanınız var. Eğer bir şeyi yapıştırmadan önce ilk olarak düzenlemek ya da diğer içeriklerle birleştirmek isterseniz, bu imkanı da Clip Stack içerisinde bulabilirsiniz.

İnternet bağlantısı gerektirmeyen ve her cihazda oldukça yüksek bir performansla çalışmayı başaran uygulama, iş ve okul amaçlı kullanımlarda Android cihazınızı daha verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaktır.