ClipWatch

ClipWatch

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 104
  • DOSYA BOYUTU 0.37 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sean Echevarria

Windows işletim sistemli bilgisayarlarda yazı kopyalama ve yapıştırma işlemlerini daha kolay ve hızlı hale getirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Windows işletim sisteminin kopyala yapıştır işlemleri için çok sınırlı bir destek sunduğu ortada. Zira maalesef sadece tek bir verinin aynı anda kopyalanmasına olanak tanıyan Windows, birden fazla bilgiyi panoda tutmak isteyen kullanıcıların bunu yapmalarına olanak tanımıyor ve yeni bir bilgi panoya kopyalandığında öncekini siliyor.

ClipWatch programı bu işlemi daha da gelişmiş hale getirmek için hazırlanmış ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve hem kolay kullanımı, hem de hızlı yapısı ile sık sık kopyalama ve yapıştırma işlemleri gerçekleştirenlerin favori araçlarından bir tanesi haline geliyor. Program aktif durumdayken kopyaladığınız bütün metin verileri programın arayüzünde hazır olarak bekliyor ve istediğiniz zaman bu verileri dilediğiniz yerlere yapıştırma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ancak maalesef yazı yani metinler dışındaki kopyalama işlemlerine destek vermeyen program, resimler, videolar ve diğer dosyaları yapıştırmak istediğinizde yine klasik Windows olanaklarını kullanmanıza imkan tanıyor. Bu nedenle dosya arşivleri yapanlardan çok ofisleri hedefleyen program, çok sayıda bilgiyi, kodu, matematik hesabını ve diğer yazıları kopyalamak isteyenlerin hoşuna gidecektir.

Kullanımı kolaylaştırmak için bazı kısayolları da destekleyen ClipWatch'u denerken zorlanmayacağınıza eminim. Devamlı olarak veri kopyalama işleriyle uğraşmak zorunda olanlar programa göz atmadan geçmemeli.