Cloud Explorer

Cloud Explorer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,426
  • DOSYA BOYUTU 2.45 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NTeWORKS

Cloud Explorer ile bulut dosya depolama servisleri üzerindeki dosyalarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

Cloud Explorer, kullanıcıların bilinen bulut dosya depolama servisleri üzerindeki dosyalarına çok daha kolay bir şekilde ulaşmalarını ve bu dosyaları yine aynı kolaylıkta paylaşmalarını sağlayan ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır.

Dropbox, Google Drive, SkyDrive ve benzeri bulut dosya depolama servislerine kendi kullanıcı hesabınız yardımıyla giriş yapabilir ve istediğiniz zaman tek bir tıklamayla bu servisler üzerinde barındırdığınız dosyalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Hem de tüm bunları yaparken servislerin kendi istemcilerinin bilgisayarınız üzerinde kurulu olmasına gerek yoktur.

Sade ve kolay anlışılır bir arayüze sahip olan program, gerçekten çok kullanışlıdır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra ilk kez çalıştırdığınız zaman, ana ekran üzerinde yer alan servisler üzerine kendi kullanıcı hesaplarınızla bir kez giriş yaptıktan sonra, giriş yaptığınız tüm servislere tek tıklamayla ulaşabilirsiniz.

Bulut dosya depolama servislerinden herhangi birine giriş yaptıktan sonra, servis üzerinde yer alan tüm dosyalarınızı görüntüleyebilir ve dosyalara ait tür; oluşturulma tarihi, dosya boyutu, dosya türü, içerik adı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm dosyalarınız Windows Gezgini üzerinde görüntülendiği için hiç yabancılık çekmeyeceğinizi söyleyebilirim.

Tüm bulut dosya depolama servislerinize tek yerden erişim sağlayabileceğiniz Cloud Explorer'ı mutlaka denemenizi öneririm.