CNBC-e Finans

CNBC-e Finans

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 710
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Doğuş Yayın Grubu

Android akıllı cihazlarınızdan kolayca finans piyasalarını ve hisse senetlerini takip etmek için bu uygulamayı yükleyin.

Akıllı telefonlar ve tabletler hayatlarımıza girdiğinden beri neredeyse her şeyi bu araçlarla takip etmek bizlerde bir alışkanlık haline geldi ve bundan finans piyasaları da elbette payını aldı. Eskiden gazeteler ve televizyonlardan takip edilen borsa değerleri, artık telefonlardan takip edilebiliyor ve bunu sağlayanlardan bir tanesi de Android için hazırlanmış olan CNBC-e Finans uygulaması.

CNBC-e'nin hazırlayarak kullanıcılara sunduğu web sitesindeki finansal verilerin telefonunuzda görüntülenmesi için indirebileceğiniz bu uygulama hem Borsa İstanbul hakkında bilgiler veriyor, hem de döviz kurları, hisse senetleri, pariteler, altın fiyatları gibi diğer finansal veriler konusunda da yeterli içeriğe sahip.

Ayrıca uygulamada karşınıza çıkan verileri dilerseniz kendinize özel hazırladığınız sayfa vasıtası ile tamamen özelleştirilmiş ve düzenlenmiş şekilde görebilirsiniz. Direkt olarak verilere sahip olmanın yanında finans piyasalarını ilgilendiren haberlere de sahip olan uygulamaya bir şans vermeniz iyi olacaktır.