Cochlear Sounds of Life

Cochlear Sounds of Life

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 882
  • DOSYA BOYUTU 2.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cochlear Ltd

Cochlear Sounds of Life, çektiğiniz fotoğraflara 5 ile 10 saniye arasında sesler eklemenizi sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Android cihazlarımız ile ihtiyacımıza göre fotoğraf veya videolar çekebiliyoruz. Fakat Cochlear Sounds of Life uygulaması bunlardan farklı olarak sesli fotoğraflar çekmenizi sağlayan ücretsiz ve eğlenceli bir Android uygulamasıdır.

Fotoğrafların konuştuğunu daha önce görmemiş olabilirsiniz fakat bu uygulama sayesinde çekeceğiniz fotoğraflara 5 - 10 saniye arasında ses ekleyebiliyorsunuz. Fotoğraflara ses ekleyerek özel anlarınızı daima sade bir fotoğraftan daha iyi şekilde hatırlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak oldukça basit. Fotoğraf çektiğinizde bu süreden sonraki 5 - 10 saniye arasındakiki sesleri çektiğiniz fotoğrafa eklemektedir. Uygulamanın galerisinden tüm mutlu anlarınızın resimlerine ulaşabilirsiniz. Gün gün olarak ayrı filtrelenen fotoğraflar arasında istediğinizi kolayca bulabilirsiniz.

Sesli olarak çektiğiniz fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile Facebook, Twitter ve E-Posta aracılığı sayesinde anında paylaşabiliyorsunuz. Ücretsiz, eğlenceli ve farklı bir Android uygulaması olan Cochlear Sounds of Life'a mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.