Coğrafya Bilgi Yarışması Oyunu

Coğrafya Bilgi Yarışması Oyunu

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,472
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Webelinx LLC

Coğrafya Bilgi Yarışması Oyunu, mevcut coğrafya bilginizi ölçebileceğiniz aynı zamanda yeni bilgiler edineceğiniz başarılı bir Android uygulamasıdır.

Coğrafya Bilgi Yarışması Oyunu, 4 farklı oyun modu sayesinde coğrafya bilginizi test etmenize ve yeni bilgiler edinmenize yarayan eğlenceli bir Android bilgi yarışması uygulamasıdır.

10, 25,50 soruluk testler veya 5 hata yapana kadar sınırsız ilerleme modlarında bilginizi test ederken karşınıza çıkan ülke bayraklarınızı ve harita üzerindeki başkentleri bilmeniz gerekiyor. Renkli ve şık bir arayüze sahip olan uygulamada soruları yanıtlarken oldukça eğlenebilirsiniz. Bilmediğiniz sorularda dğru şıkkı göstererek yeni bilgiler edinmenizi sağlayan uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulamayı indirdikten sonra misafir olarak giriş yaparak soruları yanıtlamaya başlayabilir veya Facebook hesabınız ile iriş yaparak elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Uygulama içerisinde 2000'den fazla soru bulunuyor. Sorular içerisinde Dünya üzerindeki ülkelerin başkentlerini haritada gösterek tahmin etmenizi isteyen veya farklı ülkelerin bayraklarını gösterek şıklar arasından doğru olanı seçmeniz gerekenler bulunuyor.

Oldukça eğlenceli ve öğretici olan bu uygulamayı ücretsiz olarak indirerek Coğrafya bilginizi hemen test etmeye başlayabilirsiniz. Bilemediğiniz sorularda yeni birşey öğrenebildiğiniz bu oyun oldukça keyifli ve eğlenceli.