Color Quantizer

Color Quantizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,504
  • DOSYA BOYUTU 1.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici x128

Color Quantizer kurulum gerektirmeyen, pratik toplu resim sıkıştırma programıdır.

Color Quantizer ufak bir yazılım olmasına rağmen çok başarılı bir şekilde resimlerinizi optimize edebiliyor.

Color Quantizer sayesinde resimlerde ileri düzeyde renk optimizasyonu yapılabiliyor. İleri seviye kullanıcılar için hazırlanmış bir program olmasına rağmen, basit kullanımlı arayüzü bütün kullanıcılara hitap ediyor. Herkes için png sıkıştırma ve jpg sıkıştırma gibi basit işlemlerin de kolaylıkla yapılmasına imkan sağlıyor. 

PNG uzantılı resimlerinizi, çok daha düşük boyutlara sahip olan Google tarafından geliştirilmiş WebP formatında kaydedebilirsiniz. WebP dönüştürücü özelliği sayesinde bu boyutlara sahip resim düzenleme programları arasındaki en eşşizidir.

Programın kullanımı basit bir arayüzü var, sürükle bırak yaparak çoklu resim sıkıştırma özelliği sayesinde bir çok resim üzerinde hızlıca resim sıkıştırma işlemi yapabilirsiniz.

Programı kullanabilmek için kurulum yapmanıza gerek yoktur, portable bir yazılım olması sayesinde indirip direkt olarak çalıştırabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde flaş belleğinize atıp, istediğiniz Windows işletim sistemli bilgisayarda anında çalıştırabilirsiniz. Windows'un regedit defterinde herhangi bir kayıt oluşturmaz ve izniniz olmadan hiçbir dosya değişikliği ve dosya oluşturma işlemi de yapmaz.

ARTILAR

Toplu resim sıkıştırma.

Ufak ve kurulum gerektirmez.