Color Splurge

Color Splurge

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,652
  • DOSYA BOYUTU 7.5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pavan Kumar Reddy. D

Color Splurge Android uygulaması ile fotoğraflarınızın renkleriyle oynayabilir ve onları daha güzel hale getirebilirsiniz.

Color Splurge, Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış bir fotoğraf renklendirme uygulaması ve fotoğrafların istediğiniz kısımlarını gri, istediğiniz kısımlarını renkli yapmanıza olanak tanıyor. Son zamanlarda bu tip efektlerin giderek daha da popüler olduğunu düşünürsek işini iyi yapan bir ücretsiz uygulama olarak kullanabileceğinize inanıyorum.

Fotoğraflarınız üzerinde renksizleştirme ve renklendirme işlemlerini yaparken direkt olarak bir bölgeyi seçebilir ve sadece o bölgeye işlemler uygulayabilirsiniz. Uygulama Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden çalışmalarınızı da yayınlamanıza izin veriyor.

Bunun yanında, Facebook albümlerinizdeki fotoğrafları da uygulama içerisinden açabilir ve böylece anında renklendirmeye başlayabilirsiniz. Hali hazırda fotoğrafı bulunmayanlar kameralarını kullanarak da fotoğraf çekebilirler.

Telefon belleği ile orantılı olarak geri alma işlemine izin veren uygulama, böylece yaptığınız efektlerden memnun değilseniz geri dönmenize imkan tanıyor. İçerisindeki 30'dan fazla farklı fotoğraf efekti de renklendirmelerin ardından daha güzel sonuçlar elde etmeye olanak tanıyor. Efekt ve renklerle oynama işlemlerinde kullanabileceğiniz ücretsiz ve iyi uygulamalardan bir tanesi olduğunu söyleyebilirim.