Commafeed

Commafeed

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 182
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Commafeed

Commafeed açık kaynaklı ve ücretsiz olarak sunulan bir RSS okuyucudur.

Commafeed ücretsiz olarak kullanılabilecek ve açık kaynak olarak tasarlanmış bir RSS okuyucudur. Bu sayede Commafeed’i web servisi üzerinden kullanabileceğiniz gibi GitHub üzerinden indirerek kendi sunucunuz üzerinde de saklayabilirsiniz.

Servis hem Windows hem de Linux sistemler üzerinde sorunsuz olarak çalışabilmekte. Son derece sade ve düzenli bir arayüze sahip olan Commafeed’de her şey düzenli bir şekilde sunulmuş. Diğer pek çok RSS servisinde ücretli versiyonlarda sunulan arama fonksiyonu Commafeed’de ücretsiz olarak sunuluyor.

Servisin en önemli özellikleri arasında Chrome, Firefox ve Opera tarayıcıları için eklentilere sahip olması. Bu sayede en güncel içerikleri tarayıcılarınız üzerinden zahmetsizce takip edebilirsiniz. Diğer RSS servislerine benzer özellikler sunan Commafeed’de takip edilen tüm siteler sol tarafta yer almakta. Beğenilerinize uygun içerikler tavsiye edilmekte ve okumadığınız içerikler de öne çıkarılarak kullanıcılara sunulmakta.

Kısaca Commafeed son derece pratik kullanım özellikleri ve ücretsiz olarak sunulması ile dikkat çekiyor. Eğer siz de gündemi sıkı bir şekilde takip etmek istiyorsanız Commafeed’i mutlaka kullanmalısınız.