Connectivity Fixer

Connectivity Fixer

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,993
  • DOSYA BOYUTU 0.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Badosoft

Connectivity Fixer ile internet bağlantısı problemlerinizi çözebilirsiniz

Connectivity Fixer internet bağlantı problemi düzeltme konusunda kullancıılara yardımcı olan bir internet bağlantısı onarma programıdır.

Connectivity Fixer günlük kullanımda en çok karşılaşılan internet bağlantı problemleri düşünülerek geliştirilmiş bir yazılımdır. Bazen evimizde veya iş yerimizde kullandığımız modemimiz veya erişim noktamız ile bilgisayarımız arasında bağlantı kurmak mümkün olmayabilmektedir. Ayrıca internet dağıtan Router gibi cihazlar bazen birden fazla cihaz ağa bağlanmaya çalıştığında sorun çıkarıp bağlantı dağıtamamaktadır.

İşte bu gibi durumları Connectivity Fixer kullanarak aşabilirsiniz. Program size internet bağlantınızı denetleyip tespit edilen arızaları onarma imkanı sunmaktadır. En sık yaşanan sınırlı bağlantı ya da ağ erişimi yok tipindeki bağlantı problemi, bazı internet sayfalarının görüntülenememesi, 404 hataları, Internet Explorer'ın çalışmayı durdurması, istenmeyen bağlantı kopmaları, IP atama problemleri, önbellek kaynaklı Internet Explorer performans sorunları ve virüs saldırıları nedeniyle yaşanan internet problemleri Connectivity Fixer kullanarak düzeltilebilmektedir.

Connectivity Fixer ayrıca DNS düzeltme özelliğine de sahiptir. DNS problemlerini tespit edebilen program kötü amaçlı yazılımlar tarafından değiştirilebilen bu ayarları düzeltebilmekte. Eğer sıkça internet bağlantı problemleri yaşıyorsanız Connectivity Fixer size oldukça yardımcı olacak bir uygulama olacaktır.