Contakts

Contakts

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 90
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Raunaq Sawhney

Android cihazlarınızda kullanabileceğinizi bir rehber uygulamasıdır.

Contakts, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir rehber ve kişi yönetimi uygulamasıdır. Standart kişi yönetimi uygulamanızı çok daha temiz ve düzgün bir tanesiyle değiştirmek istiyorsanız Contakts'ı tavsiye edebilirim.

Alternatif bir kişi yönetim uygulaması olan Contakts sunduğu kapsamlı özelliklerinin yanında sade, temiz ve minimalist dizaynı ile de dikkat çekiyor diyebilirim. Uygulama ile kişilerinizi istediğiniz gibi kolayca yönetebiliyorsunuz.

Contakts'ın en önemli özelliği ve öne çıkarmaya çalıştığı elementi, size en çok önem teşkil eden kişilerle çok daha hızlı ve güzel bir şekilde iletişim kurmanızı sağlamaya çalıştığı diyebilirim. Uygulama Google hesabınızla senkronize bir şekilde çalışıyor.

Bununla birlikte uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise karıştırma özelliği. Bu karıştırma özelliği ile her seferinde yeni bir kişiyle iletişime geçmeniz konusunda sizi cesaretlendiriyor diyebilirim. Böylece eski konuşmalarınızı görebiliyor ve yenilerini başlatabiliyorsunuz.

Yine uygulama Facebook hesabınıza bağlanıp arkadaşlarınızın kişi bilgilerini çekip sizin için bir adres defteri oluşturuyor. Ayrıca WhatsApp da uygulama ile bağlantılı şekilde çalışıyor ve uygulama ile WhatsApp'tan kolayca konuşma başlatabiliyorsunuz.

Yine uygulama size en çok kimlerle görüştüğünüzle ilgili bir grafik sunuyor. Böylece son konuşmalarınızı görebiliyor ve kendinizle ilgili istatistiklere sahip olabiliyorsunuz. Uygulama farklı temaları da destekliyor, böylece istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz.

Eğer siz de alternatif bir kişi yönetim uygulaması arıyorsanız Contakts'ı denemelisiniz.