Converseen

Converseen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,584
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Francesco Mondello

Converseen ile resim dosya formatlarını kolayca dönüştürebilir ve dosya boyutlarını küçültebilirsiniz.

NOT: Converseen'in indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/resim-ve-grafik/resim-editorleri/

Converseen programı neredeyse yüzlerce formatı destekleyen bir resim ve fotoğraf format dönüştürücüsü. Programın sahip olduğu bu yetenek onu tüm dosya formatları için elverişli ve kullanışlı bir program haline getirebiliyor. Zira temel resim formatlarına ek olarak neredeyse karşınıza günlük hayatta çıkması imkansız olan bütün dosya formatlarını destekliyor.

Sınırsız adetteki resim dosyasını yeniden boyutlandırmanızı ve formatlarını dönüştürmenizi sağlayan Converseen aynı zamanda hızlı ve akıcı bir program. C++ ile yazılan program içindeki Magick++ resim kütüphanesi sayesinde bu özelliklere sahip olmuş.

Desteklenen dosya formatlarının en popülerlerine gelirsek: dpx, exr, gif, jpeg, jpeg-2000, pdf, photocd, png, postscript, svg, tiff ve tüm diğer formatlar yer alıyor. Bunun yanında hem tekli hem de çoklu bir şekilde dosya dönüştürebilen Converseen resim boyutlandırmaları da çoklu ve toplu bir şekilde yapabiliyor.

Resimlerinin boyutunu küçülterek internette kullanmak isteyenler de programın dosya boyutu azaltma özelliğinden kolayca faydalanabilirler. Böylece web sitelerindeki yüksek resim boyutlarından dolayı karşılaşılan sorunlar da ortadan kalkacaktır.