Cookery Course

Cookery Course

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 59
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kativiti

Cookery Course, yemek pişirmeyi sevenler için kapsamlı bir yemek kursu uygulaması.

Cookery Course, yemek pişirmeyi seven ve bu konularla ilgili insanların çoğunun bildiği ve zevkle takip ettiği bir aşçı olan Gordon Ramsay'nin Android uygulamasıdır. Aslında bir televizyon programı olan ve "İhtiyacınız olan tek yemek kursu bu" mottosuyla tanıtılan bu yemek kursu, ev aşçılarına ihtiyaçları olan bütün bilgileri sunuyor.

Gordon Ramsay 25 senedir aşçılık yapan ve bu işin bütün tüyolarını ve püf noktalarını bilen bir şef. Dolayısıyla aslında çok da iyi bir öğretmen. Televizyon programında modern aşçılığın temellerini anlatan Ramsay, yavaş pişirmekten rostoya, fırın yemeklerinden tatlılara aklınıza gelen herşeyi sizlere sunuyor.

Bu uygulamada da aynı şekilde sadece tariflere değil, işinize yarayacak faydalı ipuçlarına, size zaman ve paradan tasarruf ettirecek tüyolara sahip olabilirsiniz. Uygulamada 124 benzersiz tarif var. Bu tarifleri ise bir kelime yardımıyla arayabiliyorsunuz. Örneğin tavuk yazdığınızda bütün ilgili tarifler listeleniyor.

Uygulamanın tek eksi yönü Türkçe desteği olmaması. Onun dışında eğer siz de hevesli bir ev aşçısıysanız ve kendinizi geliştirmek, yeni tarifler öğrenmek ve ipuçlarıyla hayatınızı kolaylaştırmak isterseniz, az biraz da İngilizceniz varsa, bu uygulamayı indirmenizi kesinlikle tavsiye ederim.