Cooking Simulator APK

Cooking Simulator APK

kullanıcı

Cooking Simulator APK, yemek yapma simülasyonu oyunu. Yemek simülatörü oyununda mutfakta bir şef edasıyla lezzetli yemekler pişiriyorsunuz.

Cooking Simulator APK, yepyeni yemek simülatörü ve mutfak oyunu. Yemek pişirme simülatöründe mutfak yolculuğuna başlamaya hazırlanın!

Cooking Simulator APK İndir

Restoran oyunları, aşçı oyunları, pastane oyunları, fast food oyunları veya yemek sipariş oyunları oynar mısınız? Yemek yapmayı seviyor musunuz?Peki ya simülasyon oyunlarını? Bağımlılık yapan zaman yönetimi oyunlarının hayranı mısınız? Cevabınız “evet” ise doğru oyunu inceliyorsunuz. Yemek yapma simülatörü oyunu sizin için doğru oyun.

Yemek simülatörü oyunu, yemek yemek kadar mutfağa girmeyi de sevenlerin keyif alarak oynayacağı bir yapım. Birçok yemek tarifi bulunuyor; misafirlerinize hangi menüyü hazırlayacağınıza karar veremeyeceksiniz. Mutfakta geliştikçe yeni malzemeler verilecek, belki de hiç denemediğiniz tarifler deneyeceksiniz. Efsanevi şefler kadar yetenekli olduğunuzu gösterme zamanı.

Gerçeğiyle birebir tasarlanmış mutfakta hazırlayacağınız birçok yemek var. Çorbalar, et yemekleri, diyet yemekleri, balık yemekleri, fast food menüleri,  elmalı ördek, balkabağı çorbası gibi değişik tarifler yapacaksınız. Yemekleri tam lezzetinde hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm mutfak aletlerine sahipsiniz.

Tava, tencere, tabak (büyük, küçük, derin), kesme tahtası, kızartma tenceresi, kevgir, bıçak, blender, fırın tepsisi ve daha saymakla bitiremeyeceğim mutfak aletleri elinizin altında. Yemeklere asıl tadı veren envai çeşit baharat da mutfağınızda mevcut. Farklı pişirme tekniklerini de denemekten kaçınmayın. Mutfağınız istediğiniz gibi değil mi? Zemin, duvar, tavan her yeri zevkinize göre tasarlayabilirsiniz.

Cooking Simulator Hile ve İpuçları

Lavaboya sıvı dökmeyin! Temizlik yaparken kullanmadığınız sıvıları lavaboya dökmeyi düşünebilirsiniz; bunu yapmayın! Lavabonun temizlenmesi başlangıçta düşündüğünüzden çok daha zordur. Hızlı ve kolay temizlik için sıvı ve katı çöplerinizi çöp kutusuna atın.

Baharatları elinizin altında tutun! Baharatlarınızı sık sık kulanacaksınız. Baharatları rengine göre ve ocağınızın yakınına yerleştirebilirsiniz.

Yiyecekler bozulmaz! Yemek yapma simülatöründe yiyecekler bozulmuyor. Temizliğe başlamaya tam olarak hazır değilsiniz, yeni tabaklarınızın da hepsi kirlide… Durmayın, ertesi gün için yemek hazırlamaya başlayın. Yemekler bozulmadığı için herhangi bir zararınız da olmaz.

Yemekleri yeniden ısıtabilirsiniz! Yemeği bir gün önceden hazırladıysanız yemeği ısıtma ihtiyacı duyabilirsiniz. Mikrodalgada yiyecekleri ısıtmak için tabak veya kase yerine metal kaplar kullanın. Yiyecekleri çok fazla veya çok az ısıtırsanız en iyi sıcaklık puanını alamazsınız; 30 saniye ila 1 dakika arası ideal süredir.