Cool Wallpapers HD

Cool Wallpapers HD

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 331
  • DOSYA BOYUTU 2.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kappboom Inc

Cool Wallpapers HD, Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için 100.000'den fazla duvar kağıdına sahip güzel ve renkli bir uygulamadır.

Cool Wallpapers HD, içerisinde 100.000'den fazla duvar kağıdı bulabileceğiniz muhteşem bir Android duvar kağıdı uygulamasıdır. Farklı kategorize edilmiş duvar kağıtları arasından kendi zevkinize uygun olanları seçerek Android telefon ve tabletlerinizin ekranlarında kullanabilirsiniz.

Uygulama da bulunan birbirinden güzel duvar kağıdı galerilerini ister anahtar kelime aratarak gezebilir isterseniz eklenme tarihine göre sıralayarak gezinti yapabilirsiniz. Tüm duvar kağıtları farklı kategorlere ayrılarak düzenli bir sistem üstüne kurulmuş olan Cool Wallpapers HD'de galeriler ayrıca popülerlik oranlarına göre de listelenebiliyor.

Gezindiğiniz galerilerden beğendiğiniz duvar kağıtları 2 farklı yolla Android telefon veya tabletinizde kullanabiliyorsunuz. Bunlardan birincisi kaydetme seçeneği. Beğendiğiniz duvar kağıdını kaydederek kendi cihazınızın galerisinden duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. İkinci seçenek ise direkt olarak duvar kağıdı olarak belirleme. Beğendiğiniz tüm duvar kağıtlarını birkaç saniye içinde kolayca duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.

Oldukça hızlı çalışan uygulamada her renkten ve neredeyse her kategoriden binlerce duvar kağıdı bulunmaktadır. Sizde Android telefon ve tabletlerinizi ekranlarını daha güzel göstermek ve cihazınızı dha zevkli kullanmak için hemen ücret ödemeden Cool Wallpapers HD'yi indirebilirsiniz.