Coub

Coub

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 869
  • DOSYA BOYUTU 12.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Coub Limited

Coub uygulaması ile kendi 10 saniyelik tekrar eden kısa videolarınızı yapabilir ve Android cihazlarınızdan kolayca paylaşabilirsiniz.

Coub uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının Vine alternatifi olarak kullanabilecekleri ücretsiz kısa video yapma uygulamaları arasında yer alıyor ve hem hızlı çalışan yapısı hem de video keşfetme olanakları sunması sayesinde denemek isteyebileceklerinizden bir tanesi diyebilirim.

Uygulamayı kullanarak ürettiğiniz 10 saniyelik kısa videolara coub adı veriliyor ve bu videoları çektikten sonra uygulamanın kendi kütüphanesinde yer alan müziklerle süsleme şansınız da mevcut. Videolarınızın hem tek seferde çekim hem de farklı videolardan kolajlar olabilmesi ise istediğiniz gibi yaratıcılığınızı konuşturabilmenizi sağlıyor.

Videolar çeşitli kategoriler altına yerleştirilebildikleri için insanların hazırladığınız coublara kolayca erişebileceklerinden de emin olabiliyorsunuz. Siz de tüm diğer kullanıcıların hazırladıkları videoları ilgi alanlarınıza göre listeleyebildiğiniz ve izleyebildiğiniz için video yüklemeseniz bile cihazınızda bulunmasından keyif alacağınızı düşünüyorum.

Uygulamanın içerisindeki kanallarda yer alan videoları daha sonra yeniden izlemek isterseniz favorilerinize eklemeniz ve hatta Facebook, Twitter gibi sosyal ağlardan dostlarınızla paylaşmanız da sunulan imkanlar arasında yer alıyor. HD video desteğinin olması ise yüksek kaliteli ve tam ekran videolar izlemekten hoşlananların beğenisini kazanacaktır.

Elli milyondan fazla kullanıcısının olması sayesinde Coub'u kullanırken içerik sıkıntısı çekmeyeceğinize inanıyorum. Bir göz atmadan geçmeyin derim.