Create QR Code

Create QR Code

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 736
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici QR-Code-Generator

Create QR Code web servisini kullanarak ücretsiz bir şekilde çeşitli QR kodları oluşturabilirsiniz.

QR kod uygulaması zamanla oldukça popüler bir hal aldı. Bu uygulamaları şüphesiz en çok kullanan yerlerin başını şirketler çekiyor. Çoğu şirket ürünlerinin üzerine QR kod yapıştırarak internet sitelerine daha kolay bağlantı yapmayı sağlıyor. QR kodlar ile internet sitesinin adresini yazmaya uğraşmadan kolay bir şekilde kodu okutarak belirtilen bir internet sitesine rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. QR kodları birbiriyle karışmadığı için aynı kodu yıllarca kullanabilirsiniz.

Create QR Code diğer bir adıyla QR Code Generator internet üzerinden QR kod oluşturmanıza imkan veren bir web servisi. Bu site yardımıyla istediğiniz kodu ücretsiz bir şekilde oluşturabiliyorsunuz. Oldukça geniş dil seçeneği bulunuyor ve bu dil seçeneklerinin arasında Türkçede var. Türkçe dil seçeneğini seçtiğiniz zaman çevirilerde hata olmuyor ve daha kolay bir kullanımla karşılaşıyorsunuz.

Oluşturduğunuz QR kodunu jpg, eps, png ve svg formatlarından istediğiniz birisiyle rahatlıkla kaydedebiliyorsunuz. Eğer ben ücretsiz ile yetinmem, üye olarak profesyonel bir şekilde kullanacağım diyorsanız bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor. Bu sayede kod gösterim analizlerini ve sınırlı üyelere sunulan birtakım güzel özellikleri kullanabilirsiniz.