CrowdInspect

CrowdInspect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 106
  • DOSYA BOYUTU 0.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CrowdStrike

CrowdInspect detaylı bir görev yöneticisidir

CrowdInspect bilgisayarınızın güvenliği hakkında size kullanışlı ipuçları sunan ve bilgisayarınızda çalışan hizmetleri denetlemenizi sağlayan bir güvenlik programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz detaylı bir görev yöneticisi olan CrowdInspect bilgisayarınızda arkaplanda çalışan uygulama ve hizmetleri denetlemenizi ve bu uygulama ve hizmetler hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızı mümkün kılıyor. Bilgisayarımızda çalıştırdığımız program ve dosyaların birçoğunu antivirüs yazılımımızla denetleyebilmemiz mümkün olsa da arkaplanda çalışan servisleri güvenlik yazılımlarımızla denetlememiz mümkün olmayabiliyor. İşte CrowdInspect bize bu konuda yardımcı oluyor.

CrowdInspect temel olarak bilgisayarınızda çalışan arkaplan servislerini VirusTotal, WOT (Web of Trust) ve MOH (Malware Has Project) kaynakları üzerinden analiz ediyor, size güvenilirlikleri hakkında verilen notları gösteriyor. Bu sayede bu servislerin bilgisayarınıza zarar verip veremeyeceğiniz öğrenebiliyorsunuz. CrowdInspect ayrıca klasik görev yöneticisi gibi çalışan hizmetleri sonlandırmanızı sağlıyor. Bunun yanında internete erişen servislerin hangi IP'ye veri gönderdiğini görebiliyor, seçeceğiniz servislerin internet erişimini program üzerinden kesebiliyorsunuz.