CryptoPrevent

CryptoPrevent

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,580
  • DOSYA BOYUTU 0.93 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Foolish IT

Bilgisayarınızdaki dosyalara erişiminizi engelleyen CryptoLocker virüsüne karşı kullanabileceğiniz ücretsiz ve etkili bir araç.

Son zamanlarda ortaya çıkan zararlı solucan yazılımlardan bir tanesi de CryptoLocker olarak karşımıza çıkıyor ve virüs bilgisayarınıza bulaştıktan sonra sizin dosyalarınızı şifreleyerek erişilmez hale getirmeye başlıyor. Bu işlemden kurtulmak ve dosyalarınıza erişebilmek için sizden fidye talep eden virüs nedeniyle önemli bilgilerinizi kaybetmeniz mümkün hale geliyor.

CryptoPrevent programı ise bilgisayarınızı bu virüsten korumak için hazırlanmış ücretsiz ve etkili bir araç. Zira bazı antivirüs programları virüse karşı etkisiz olabiliyor ya da sistemi yavaşlattıkları için kullanıcılar tarafından tercih edilmiyorlar. CryptoPrevent, virüsün kendini çalıştırdığı dizini engelliyor ve buradaki bazı programların çalışma izinlerini ortadan kaldırıyor. Böylece virüs bilgisayarınıza yüklense bile kendini aktifleştiremiyor ve sisteminiz güven içerisinde kalıyor.

Bilgisayarda bulunan tüm kullanıcılar için etkin bir çözüm sunan CryptoPrevent sayesinde her kullanıcı için tek tek uygulamayı yüklemenize gerek kalmıyor. Ücretsiz ve kolay kullanımlı olsa da otomatik güncellemeleri almak için dilerseniz tam sürümünü de uygulama içerisinden satın alabilirsiniz. Böylece her an en son tehditlere karşı kendinizi koruyabilirsiniz.