CSS HTML Notepad

CSS HTML Notepad

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,750
  • DOSYA BOYUTU 4.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Damian Borecki

CSS HTML Notepad programı sayesinde web tasarım kodlama işlemlerinizi en hızlı ve kolay yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

CSS HTML Notepad programı, web tasarımcıların ve web kodlamaları ile uğraşanların kullanabilecekleri ücretsiz ve basit programlar arasında yer alıyor. Direkt olarak HTML ve CSS kodları girebilmeniz için hazırlandığı için diğer programlama dillerine destek sunmuyor ancak web tasarımla uğraşıyorsanız zaten diğerlerine de pek ihtiyacınız olmayacaktır.

Programın iki paneli olduğu için bu panellerden bir tanesinde kodlarınızı yazabilir, diğerinde ise kodların yarattığı önizlemeyi hemen görebilirsiniz. Dolayısıyla bir yandan kod yazarken bir yandan da yaratımlarınızı incelemeniz ve buna göre değişiklikler yapmanız mümkün.

Hazır kodlar sayesinde HTML ve CSS kodlarını direkt olarak araçlar içerisinden girebiliyorsunuz ve bu nedenle teker teker hepsini girmenize gerek yok. Ayrıca HTML ve CSS için ana şablonları otomatik olarak ekleyen program, en baştan tüm ana iskeleti yeniden ve yeniden girmenize engel oluyor.

Arayüzü oldukça kolay okunur ve anlaşılır bir şekilde hazırlandığı için kodlarınızı incelerken bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Tüm kodlar hazırlandıktan sonra yer alan butonları kullanarak sayfanızı hemen popüler internet tarayıcılarında açabilir ve doğru çalışıp çalışmadıklarını görebilirsiniz.

Ücretsiz ve kolay kullanılır bir HTML ve CSS editörü arıyorsanız bir göz atmanızı öneriyorum.