Curse Breakers: Horror Mansion

Curse Breakers: Horror Mansion

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,470
  • DOSYA BOYUTU 24.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MPI Games

Curse Breakers: Horror Mansion korku temalı bir bulmaca oyunudur

Curse Breakers: Horror Mansion klasik point and click tarzı macera oyunlarını korku temasıyla birleştiren ücretsiz bir Android oyunudur.

Ürpertici bir perili köşkteki doğaüstü olaylara, yaşayan ölülere ve çok daha fazlasına karşı gizemli bulmacaları çözerek sır perdelerini aralamaya çalıştığımız korku oyunu görevler dahilinde farklı mekanları ziyaret etmemizi gerektiriyor. Lanetli bir kristal küre tarafından parçalanmış bir ailenin üzerindeki laneti kaldırmak ise ilk görevimiz olmakta.

Curse Breakers: Horror Mansion kaliteli 2 boyutlu görsellerin kullanıldığı ve bu görsellerin kaliteli ses efektleri ile desteklendiği bir bulmaca oyunudur. Oyun sırasında farklı bulmacalar için farklı eşyaları toplayıp maceramızı devam ettirecek, görevleri tamamlayarak lanetten kurtulmaya çalışacağız. Basit kontroller sayesinde oyun akıcı bir şekilde oynanabilmektedir. Mezarlık, ihtişamlı ve ıssız bir köşk gibi ortamlar ve çok sayıda bulmaca oyunda bizleri beklemekte.

Eğer bilgisayar oyunlarının temellerinden olan point and click tarzı oyunları mobil cihazınızda oynamaktan hoşlanıyorsanız Curse Breakers: Horror Mansion hoş bir tercih olacaktır.