Cut And Slice Fish

Cut And Slice Fish

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 168
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici XiaXio Game

Cut And Slice Fish, popüler meyve kesme ve dilimleme oyunlarından farklı olarak ekrana gelen balıkları kestiğimiz Android uygulamasıdır.

Cut And Slice Fish, Android işletim sistmeine sahip telefon ve tabletlerimiz ile birlikte oynarken gayet eğleneceğimiz bir balık kesme ve dilimleme oyunudur.

Meyve kesme oyunlarının sahip olduğu popülerlikten sonra meyvelerin yerini alan balıkları kesip doğrayacağımız oyunda, amacınız ekrana gelen tüm balıkları kesmek. Ne kadar çok balık keserseniz puanınız o kadar artıyor.

Ekrandaki balıkları parmağınızın yardımıyla keserken oldukça eğlenebilirsiniz. Kolay olarak başlayan fakat gittikçe zorlaşan oyunda ustalaşmak epey vaktinizi alabilir. Ufak boyutlu bir uygulama olmasına rağmen yüksek kaliteli bir oyun sunan Cut And Slice Fish, düşük donanıma sahip Android cihazlar üzerindede rahatça çalıştırılabiliyor.

Oyunda yer alan liderlik tablosunda üst sıralara çıkmak için kesebildiğiniz kadar çok balık eksmeli ve yüksek puanlar elde etmelisiniz. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu kesinlikle hemne indirerek oynamanızı tavsiye ederim.