Cute Girls Hairstyles

Cute Girls Hairstyles

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 116
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici M-Star Media, Inc.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz saç stilleri uygulamasıdır.

Biz kadınlar her zaman bakımlı gözükmek isteriz ve buna saçlarımız da dahildir ve hatta en önemli parçasıdır. Fakat saçlarınıza şekil vermek bazen kabusa dönüşebilir. Nereye giderken ne tür bir tarz yapmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz. İşte bu durumlarda Cute Girls Hairstyles uygulamasına göz atabilirsiniz.

Sevimli kız saç stilleri olarak Türkçe'ye çevirebileceğimiz uygulamada aklınıza gelebilecek her türlü saç şekli var. Basit örgülerden balık sırtına, topuzdan açık saçlara kadar her tür tarzı bu uygulamada bulabilirsiniz.

Ayrıca kız çocuğa sahip bir anneyseniz de çok işinize yarayacak bu uygulama ile kızınızın saçlarına çeşitli tarzlarda şekil verebilirsiniz. Böylece hem kızınızla bağ kurmuş hem de onu sevindirmiş olabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile en güncel 10 nasıl yapılır videosuna erişebiliyorsunuz. Ayrıca kolayca sosyal ağlarda beğendiğiniz saç şekillerini paylaşabiliyor ve twitlere göz atabiliyorsunuz. Reklam destekli olan uygulamanın premium versiyonunu da satın alabilirsiniz.

Premium versiyon ile 240 dan fazla videoyu açabilir ayrıca reklamlardan da kurtulabilirsiniz. En popüler saç stillerine bakabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz. Siz de güzel saç stilleri arıyorsanız bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.