Daanav Password Recovery Utility

Daanav Password Recovery Utility

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,385
  • DOSYA BOYUTU 0.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Daanav

Excel ve Word dosyalarınızı şifrelerini unuttuysanız bu programı kullanarak şifrelerinizi yeniden bulabilirsiniz.

Sahip olduğumuz şifreleri unutmak sık sık karşılaştığımız durumlardan bir tanesi. Bu durum web sitelerindeki şifremi unuttum butonu sayesinde pek o kadar zarar verici olmayabiliyor ancak dökümanlara konulan şifrelerin unutulması durumunda maalesef bu kadar büyük bir şans yok. Belgelerde yer alan şifrelerin geri alınma yolları çok sınırlı ve dolayısıyla sizin için önemli olabilecek Excel yahut Word dökümanlarının şifrelerini unuttuysanız Daanav Password Recovery Utility gibi programları kullanmanız gerekiyor.

Aslında bu uygulama oldukça basit bir mantıkla çalışıyor. Rastgele harfleri ve özel karakterleri şifre olarak giren program milyonlarca kombinasyon sayesinde şifrenizi bulabiliyor. En fazla sekiz karaktere kadar olan şifreleri bulabilen programın bu ücretsiz sürümü, ücretlisi kadar hızlı değil ancak yine de şifre bulma konusunda bir sorunu mevcut değil. 

Uygulamanın arayüzü çok sade bir şekilde hazırlanmış ve unuttuğunuz şifreleri kırabilmek ihtiyaç duyabileceğiniz özelliklerin hepsine en hızlı şekilde erişebiliyorsunuz. Elbette program çalışırken şifre bulunana kadar beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok ancak verimli sistem kullanımı sayesinde hiç bir sorun çıkmadan diğer uygulamalarınızla ilgilenebiliyorsunuz.