Daily Water Free

Daily Water Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • DOSYA BOYUTU 14.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Maxwell Software

Daily Water Free su içmeyi unutanlar için tasarlanmış kullanışlı ve fonksiyonel bir hatırlatıcı uygulamadır.

Daily Water Free sağlık bir hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri olan su içmeyi kullanıcılara hatırlatmak üzere tasarlanmış bir uygulamadır. Bildiğiniz gibi tüm uzmanlar su içmenin insan metabolizması için ne kadar faydalı olduğunu her fırsatta vurguluyor. Fakat yoğun iş yaşantısı sebebiyle çoğu zaman su içmeyi unutuyoruz.

Yeterli miktarda su içmeyen kişilerde fonksiyonel bozukluklar, cildin erken yaşlanması, böbreklerin çalışmaması, dikkat dağınıklığı, yorgunluk ve baş ağrısı gibi problemler görülmekte. Düzenli su içmenin ne kadar önemli olduğunu buradan anlayabiliyoruz.

Şanlıyız ki üreticiler bu duruma bir dur demek için bir uygulama tasarlamışlar. Belirli aralıklarla su içmemizi hatırlatan bu uygulama sayesinde daha sağlıklı bir vücuda kavuşabiliriz. Uygulamada çok sayıda özellik sunuluyor. Örneğin kaç bardak su içmek istediğinizi, ne kadar miktar suya ihtiyacınız olduğunu ve ne kadar su içtiğinizi gün sonunda takip edebilirsiniz.

Uygulama içerisinde 10 ücretsiz alarm sesine yer verilmiş. Bunlardan istediğinizi seçip uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Daily Water Free su içme konusunda unutkan olan herkesin kullanması gereken bir uygulama.