Dalenryder Music Player

Dalenryder Music Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 818
  • DOSYA BOYUTU 2.03 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dalenryder

Dalenryder Music Player, temel çalma fonksiyonlarına sahip olan ücretsiz ve basit bir müzik oynatıcıdır.

Dalenryder Music Player, temel oynatma özelliklerine sahip olan basit medya oynatıcısıdır. Her ne kadar başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için yeterli olsa da ileri seviye bilgisayar kullanıcıları için yeterli özelliklere sahip olduğunu söyleyemeyeceğim.

Oldukça modern ve iyi bir görünüme sahip olan programın kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken şey dosya yöneticisi yardımıyla sabit diskiniz üzerinde dinlemek istediğiniz ses dosyalarını çalma listesi içerisine aktarmak ve ardından dinlemeye başlamaktır. Görsel açıdan zengin olan program şarkılar çaldığı sırada ortaya çıkan görsel animasyonlarla şarkılara canlı olarak eşlik etmektedir.

MP3 ve WAV formatındaki ses dosyaları birer birer çalma listesi içerisine aktarılarak dinlenmeye başlanabilir. Çalma, duraklama, sonraki şarkı, önceki şarkı ve çalma listesi gibi özelliklerin dışında, çalma listelerini kaydetme şansına da sahipsiniz.

Tüm bunların dışında web üzerinde yer alan şarkılara ait bağlantı adreslerini program üzerine ekleyerek doğrudan dinlemeye başlayabilirsiniz.

Daha zengin bir ses formatı desteği ve çalma listesine aynı anda birden çok dosya ekleme gibi özellikleri olmasa da alternatif bir medya oynatıcıya ihtiyacı olan kullanıcılarımıza Dalenryder Music Player'ı önerebilirim.