Damacana

Damacana

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 137
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Online İşler A.Ş

Damacana, bir çok güvenilir su markasından kolayca su sipariş verebilmenizi sağlayan başarılı ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Damacana, karışık telefonla sipariş işlemlerini ortadan kaldırarak, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden rahatça su siparişi vermenizi sağlayan güzel ve etkileyici bir uygulamadır.

Pek çok su markasından güvenle sipariş vermenizi sağlayan uygulamada yapmanız gereken sadece kayıt olmak. İsim, soyisim, telefon ve adres bilgilerinizi girerek kayıt olduktan sonra dilediğiniz gibi damacana su siparişi verebiliyorsunuz.

Sipariş ekranında Şimdi ve Sonra olmak üzere iki buton bulunuyor. Şimdi olarak seçtiğinizde su siparişiniz hemen kapınıza geliyor. Sonra seçeneğini seçtiğinizde ise belirlediğiniz zamanda damacana suyunuz geliyor. Sipariş işlemlerini oldukça kolay hale getiren uygulama ile artık rahatça damacana su siparişi verebileceksiniz.

Uygulamayı kullanarak hem yakınınızdaki damacana su satışı yapan bayileri hemde bu su markalarının kendi sitelerine giderek sattıkları ürünler hakkında detaylı bilgi alabiliyorsunuz. Su markalarının kullanıcılarına özel yapmış olduğu kampanyalardan da uygulamayı kullanarak haberdar olabilir ve aynı zamanda yararlanabilirsiniz.

Sizde Android cihazınızı kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde su siparişi vermek istiyorsanız hemen Damacana uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.