Dangerous Dave in the Deserted Pirate's Hideout

Dangerous Dave in the Deserted Pirate's Hideout

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 144
  • DOSYA BOYUTU 93.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alfonso Romero

Dangerous Dave in the Deserted Pirate's Hideout mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Dangerous Dave in the Deserted Pirate's Hideout oyunculara eğlenceli bir şekilde vakit geçirme imkanı tanıyan bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dangerous Dave in the Deserted Pirate's Hideout, 90'lı yıllarda bilgisayarımızın DOS ortamında oynadığımız klasik platform oyunu Dangerous Dave'i yenilenmiş haliyle mobil cihazlarımıza taşıyor. Oyunumuzda Dave adlı redneck kahramanımızın hikayesine tanık oluyoruz. Oyunun hikayesi Dave'in kazanmış olduğu kupaların şehrin kabadayısı Clyde tarafından çalınmasıyla başlıyor. Biz de Dave'e bu çalınan kupaları alması için yardımcı oluyoruz.

Dangerous Dave in the Deserted Pirate's Hideout'ta bizi yüksek kaliteli yenilenmiş grafikler, ses efektleri ve özel oyun müzikleri bekliyor. 10 bölüm süren oyunun bölümlerinin oldukça zorlu olduğunu belirtmekte fayda var. Eğer biraz nostalji yaparken bolca eğlenmek isterseniz Dangerous Dave in the Deserted Pirate's Hideout hoşunuza gidecektir.