Darkside

Darkside

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24
  • DOSYA BOYUTU 26.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Clockwork Pixels

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Darkside, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon dolu ve retro tarzda bir ateş etme oyunudur. Oyunda asteroid madenlerini uzaylı saldırılarından ve uzayda başıboş halde süzülen tehlikelerden korumakla görevlisiniz.

Oyunda sadece uzayda başıboş süzülen enkaz parçaları ve molozlardan onlara ateş ederek kurtulmak değil aynı zamanda size tehlike oluşturan uzay gemilerinden de kurtulmak sizin göreviniz olduğu için zorlu bir macera sizi bekliyor diyebilirim.

3D grafiklere sahip olması, oyunun derinliğini çok daha fazla artırarak oynanabilirliğini ikiye katlamış diyebilirim. Her ne kadar atari tarzı bir oyun olsa da alanın üç boyutlu bir şekilde tasarlanmış olması sayesinde çok daha keyif alabiliyorsunuz.

Oyunda aynı zamanda düşman gemileri ve molozları parçaladıkça çeşitli güçlendiriciler de ortaya çıkıyor ve bunları toplayarak yeni silahlar, ekstra sağlık ve puan bonuslarına sahip olabiliyorsunuz. Bu arada çıkan silahların mermisi sınırlı sayıda olduğu için de stratejik oynamanız gerekiyor.

Oyunda üç farklı oyun modu da bulunuyor. Oyunun hikaye modunda tamamlayabileceğiniz 100 farklı bölüm bulunurken arcade modunda 3 can ile dayanabildiğiniz kadar dayanmaya çalışıyorsunuz. Son olarak hayatta kalma modunda ise tek bir canınız var ve güçlendiriciler olmadan karşınıza çıkan düşman dalgalarını yok etmeye çalışıyorsunuz.

Bununla birlikte oyunun hikaye modunda da kendi içinde 4 farklı oyun modu bulunuyor. Yine 3 farklı zorluk seviyesi ile kendi istediğiniz gibi oyunu ayarlayabiliyorsunuz. Eğer siz de bu tarz atari benzeri oyunları seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.