Dating Tips

Dating Tips

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 558
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CastleApp

Dating Tips, ilk buluşmalarda yaşadığınız problemleri ortadan kaldırarak ilişkilere daha kolay ve rahat başlamanızı sağlayacak bilgiler sunan yararlı bir Android uygulamasıdır.

Dating Tips, milyonlarca kişinin yaşadığı ilk buluşmada konuşma sorununu ortadan kaldırmak için geliştirilen ücretsiz ve kullanışlı bir Android uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde ilk buluşmada daha etkileyici davranarak işleri berbat etmemeniz için gerekli ufak ipuçları bulunuyor. Özellikle erkekler için çok daha yararlı olacak olan uygulama kadınların aklını okumanızı ve bu sayede buna göre hareket etmenizi sağlayarak daha başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.

Bir çok kişi utangaçlıktan yada çekingenlikten dolayı ilk buluşmada davranmak istediği gibi davranamaz ve karşı taraf üzerinde kötü bir izlenim yaratabilir. Bu nedenle bu uygulamayı indirerek gerekli ipuçlarını alabilirsiniz.

Sade ve basit şekilde geliştirilen uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulamanın tek eksi yönü ise sadece İngilizce dil desteği olmasıdır. Bu yüzden İngilizce'niz yoksa bir arkadaşınızdan destek isteyebilirsiniz.

Sizde ilk buluşmalarınızda daha başarılı olmak ve karşı tarafı etkilemek istiyorsanız Dating Tips uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.