Deep Loot

Deep Loot

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 38
  • DOSYA BOYUTU 50.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Monster and Monster

Deep Loot tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir deniz altı araştırma ve yağmalama oyunudur.

Deep Loot hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde keyifle oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Aslında oyunda macera oyunu dinamikleri de var ve bu detaylar oyuna orijinal bir atmosfer katıyor.

Oyunun hem iOS hem de Android versiyonları tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunun sahip olduğu özelliklerin tamamını masaya yatırdığımızda böylesine zengin bir oyunun ücretsiz olarak sunulması gerçekten büyük nimet. Retro detaylarla donatılan oyundaki amacımız, denizin derinliklerinde yatan gizemleri çözmeye çalışan karakterimize yardım etmek. Elbette karşımıza ne gib işeylerin çıkacağı konusunda en ufak bir fikrimiz bile yok.

Tüm ekipmanlarımızı kuşanıp dalış yapmaya hazırız. Denizin dibinde hazine dolu sandıklar ve azılı düşmanlar var. Düşmanlarımızı alt edip hazinelerin hepsini toplamalıyız. Kazanacağımız parayla kendimize yepyeni ekipmanlar alabiliriz. Bu sayede daha derine ve daha uzağa gidebilme şansına sahip oluyoruz.

Deep Loot, hızlı tüketilmeyen ve uzun süreli bir eğlence vaat eden kaliteli bir mobil oyun. Mobil oyun dünyasının tam olarak ihtiyacı olan da bu; biraz özgünlük ve kalite.