DeepL Translate

DeepL Translate

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 425
  • DOSYA BOYUTU 5 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DeepL SE

DeepL ile artık çevirilerinizi hiç olmadığı kadar doğru yapın. Diğer çeviri uygulamalarına göre çok daha doğru sonuç veren DeepL’i muhakkak deneyin. 

Yapay zekanın adım atmadığı bir yer kalmadı. DeepL yapay zeka ile güçlendirilmiş bir çeviri uygulaması. Diğer çevirilere göre çok daha isabetli sonuçlar veren DeepL kullanıcıları şaşırtmaya devam ediyor. Pek çok dilde hizmet veren DeepL son derece hızlı ve doğru bir şekilde çeviri yapmanıza imkan tanıyor. 

Dilerseniz web’den ya da masaüstü uygulaması vasıtasıyla çeviri yapabiliyorsunuz. Dilerseniz uygulamasını telefonunuza indirmeniz de mümkün. Uygulamayı kullanmak için çevirmek istediğiniz metni seçin ve ardından Ctrl+C+C (C harfine 2 kere basarak) komutu ile programı çalıştırın ve saniyeler içerisinde çeviriniz karşınızda olsun. Elbette dilerseniz bu kısayolu değiştirerek başka bir tuş kombinasyonu ile DeepL’i çalıştırabilirsiniz.

Özellikle cep telefonlarında sesli olarak çeviri yapabilme imkanı tanıması büyük avantaj. Sesi algılayıp istediğiniz dile çeviri yapmak mümkün. Hem de bunu çok hızlı yapıyor. 

Hatta çevirmek istediğiniz metnin fotoğrafını çekerek bile çeviri yapabilmeniz mümkün. Büyük kullanım kolaylığı sağlayan bu çeviri uygulaması ile artık dil bariyeri yavaş yavaş ortadan kalkacak gibi gözüküyor.

DeepL İndir

Siz de hemen DeepL indirin, hızlı ve doğru bir şekilde çevirilerinizi yapın. Her cihazda etkili bir şekilde çalışan DeepL ile tüm dilleri anlamaya başlayın.

ARTILAR

Ücretsiz versiyonu çok iyi bir şekilde çalışıyor

Doğruluğu en yüksek uygulamalardan bir tanesi

Tüm platformlarda çok hızlı çalışıyor