Desktop Calendar

Desktop Calendar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,497
  • DOSYA BOYUTU 0.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glenn Delahoy

Bilgisayarınızın masaüstünde direkt olarak bir takvim barındırmak ve böylece ajandanızdan haberdar olmak için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Desktop Calendar programı, bilgisayarınızın masaüstünü kullanarak takviminize kolayca erişmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamalardan bir tanesi. Sık sık ajandasını, buluşmalarını ve takvimini kontrol etmek zorunda olanların sıklıkla faydalanacağını umduğum uygulama sayesinde ne zaman masaüstünüze baksanız programınıza göz atabilirsiniz.

Çok kolay kullanılan bir yapıya sahip olması nedeniyle kurduktan bir kaç dakika sonra tüm ayarlamalarınızı tamamlayabilir ve masaüstünüze takviminizi yerleştirebilirsiniz. Eğer masaüstünde takvimin yerleştirildiği konumu beğenmediyseniz sadece bir kaç tıklama ile yeni bir konuma taşıyabilir ve böylece diğer ikonlarınız ile kesişmemesini sağlayabilirsiniz.

Dileyen kullanıcılar programda mevcut olan hatırlatma seçeneklerini kullanarak zamanı gelen buluşmalarını ya da toplantılarını kolayca hatırlayabilirler. Dolayısıyla uygulama sadece günleri kontrol etmek için değil aynı zamanda programınız hakkında bilgi edinmek ve uyarılmak için de kullanılabiliyor.

Maalesef herhangi bir detaylı ayar bulundurmayan program, bu nedenle basitliğiyle öne çıkabiliyor ancak gelişmiş özelliklere sahip bir ajanda programı arıyorsanız ihtiyaçlarınızı karşılamakta yetersiz kalacaktır. Çalışması sırasında herhangi bir soruna sebep olmaması ve sistem kaynaklarını tüketmemesi nedeniyle göz atabileceğiniz uygulamalar arasında olduğuna inanıyorum.