Desktop Notifications

Desktop Notifications

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,081
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici hcilab

Android kullanıcıları için geliştirilen bu uygulama ile cihazınıza gelen bildirimleri bilgisayarınızdaki tarayıcılar aracılığı ile görüntüleyebilirsiniz.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde artık hiçbir bildirimi kaçırmayacaksınız. Son derece kullanışlı olan Desktop Notifications yardımı ile akıllı telefonunuza veya tabletinize gelen her türlü bildirimi bilgisayarınızdan görüntüleyebilirsiniz.

Mozilla Firefox ve Google Chrome tarayıcıları üzerinde çalışabilen Desktop Notifications'ı kullanmaya başladıktan sonra gelen bildirimlere göz atmak için cihazınıza el sürmeden, direkt olarak tarayıcınızdan kontrol edebilme şansına sahip olacaksınız. Elbette bu uygulamayı kullanabilmek için Android cihazınızın yanı sıra bilgisayarınızdaki tarayıcınızda da uygulama eklentisinin bulunması gerekmekte.

Uygulamanın Firefox eklentisi için buraya, Chrome eklentisi içinse buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

Uygulama tamamen güvenilir bağlantı kanalları üzerinden bilgi transferini gerçekleştirmekte. Yani uygulama size gelen bildirimlerin tamamen size özel kalacağına ve başka kişilerce görüntülenemeyeceğine garanti veriyor.