DesktopGate

DesktopGate

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,186
  • DOSYA BOYUTU 23.95 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DesktopGate

Çalışanların anlık olarak izlenmesini ve aktivitelerinin kayıt altına alınmasını sağlayan DesktopGate, uzaktan erişim imkanı da sağlıyor.

Özellikle çalışanların uzaktan izlenmesi için geliştirilmiş takip yazılımı DesktopGate, verimliği artıran özelliklere sahip. Uzaktaki ofis bilgisayarlarını kontrol etmek, kayıt altına almak, ve geçmişini raporlamak için DesktopGate tercih edilebilir.

İşletmede çalışan sayısı ne olursa olsun DesktopGate, yöneticilerin çalışan bilgisayarlarını ister anlık olarak ister geçmiş kayıtlarından takip etmesini sağlar. Geçmişe dönük raporlar eskiye dönük kayıtların incelenmesini sağlar. Özellikle veri gizliliğinin ön planda olduğu şirketlerde yapılan her tür işlemin takip edilebilmesi açısından da program önemli bir yere sahip. Çalışanların ziyaret ettiği siteler, anlık sohbet program kayıtları, taşınabilir medya işlemleri, çalıştırılan uygulamalar kayıt altında tutulur.

Programın tuttuğu kayıtlar filtrelenerek çalışan verimliliğiyle ilgili ölçümler yapılabilir. Kimin hangi uygulamalarla çalıştığı, internette geçirdiği süreler verimlilikle ilgili çalışmaların verilere dayanılarak yürütülmesini sağlar. Yöneticiler ofis içinden veya dışından bilgisayarlara uzaktan erişebilir. Bu işlemle uzaktan kurulum ve ayarlama işlemleri yapılabileceği gibi çalışanlar farkında olmadan takip edilmeleri sağlanabilir. Yerel ağ veya internet üzerinden tüm bilgisayarlar tek pencereden görüntülenebilir.