Smart Windows App Blocker

Smart Windows App Blocker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 466
  • DOSYA BOYUTU 2.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SecurityXploded Inc

Smart Windows App Blocker, istediğiniz uygulamalara erişimi engellemenize olanak sağlayan ücretsiz bir güvenlik programıdır.

Smart Windows App Blocker, bazı uygulamalar için erişimi engellemek isteyen sistem yöneticilerinin kullanabilecekleri oldukça kullanışlı bir programdır.

Bilgisayarınızı ortak olarak kullanmak zorunda kaldığınız diğer kullanıcıların bazı programlara erişimini engellemek için Smart Windows App Blocker'ı kullanabilirsiniz. Bu sayede size ait özel program ve uygulamalara sizden başka kimse erişim sağlayamaz.

Arayüzü oldukça sade ve anlaşılır şekilde tasarlanmış olan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Uygulamalara veya programlara erişimi engelleyebilmek için yapmanız gereken tek şey istediğiniz programları seçmek ve listeye eklemektir.

Gerekli işlemleri gerçekleştridikten sonra seçmiş olduğunuz uygulamalar ve programlar engellenecektir. Ardından engellemiş olduğunuz uygulamaların çalışıp çalışmadığını test edebilirsiniz.

Smart Windows App Blocker ile engellemiş olduğunuz uygulamanın engelini kaldırmak için engelleme listesi üzerinden silmeniz yeterlidir.

Size ait özel program ve uygulamaların, bilgisayarınızın başına geçen herhangi biri tarafından karıştırılmasını istemiyorsanız Smart Windows App Blocker'ı kullanmanızı tavsiye ederim.