Deus Ex GO

Deus Ex GO

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 121
  • DOSYA BOYUTU 124.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SQUARE ENIX

Deus Ex GO, SQUARE ENIX tarafından geliştirilen sıra tabanlı bulmaca - gizlilik oyunu.

Deus Ex GO, SQUARE ENIX tarafından geliştirilen sıra tabanlı oynanış sunan gizlilik oyunu. Android platformunda ücretli olarak indirilmeye açılan ve satın alımlar içeren oyunda Adam Jensen olarak teröristlerin hain planlarını çok geç olmadan suya düşürmeye çalışıyoruz.

Ödüllü oyunlardan Lara Croft GO ile HITMAN GO formatında hazırlanan gizlilik oyunu Deus Ex GO’da gizli ajan Adam Jensen’in yerine geçerek 50’den fazla bölüm boyunca teröristlerin planlarının arkasındaki komployu ortaya çıkarmak için uğraş veriyoruz. Görevlerde gizlilik esaslı ve sistemleri hack’lemekten düşmanlarımıza arkadan sinsice yaklaşıp etkisiz hale getirmeye her şeyi yapabiliyoruz.

Günlük olarak yeni bölümler ekleneceği belirtilen oyunda bir aksiyon beklemeyin. Görevlerde öncelikli olarak ne yapacaklarınızı hesaplayıp sonrasında hamlelerinizi yapıyor ve karşı tarafın hamlesini bekliyorsunuz. Gidebileceğiniz noktalar da farklı renklerde belirtiliyor. Tabii ki önceliğinizi hangi birime vereceğinizi çözmeniz gerekiyor. Hızlı bitirilebilecek bir oyun kesinlikle değil.