DiDi

DiDi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,093
  • DOSYA BOYUTU 20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digisocial

DiDi uygulamasını kullanarak Android cihazınızla ücretsiz sesli aramalar yapabilir ve mesajlar gönderebilirsiniz.

DiDi, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurabileceğiniz bir mesajlaşma ve arama yapma uygulaması. İnternet üzerinden ücretsiz olarak sesli aramalar yapmanıza olanak tanıyan uygulama, herhangi bir reklam barındırmaması ve kolay kullanılır bir arayüze sahip olması nedeniyle pek çokları tarafından tercih edilecektir.

Sesli aramalarda tatmin edici bir ses kalitesine sahip olan DiDi’de, yazılı mesajlar ya da fotoğraf mesajları göndermek de mümkün. İletişimin 256 bit şifrelenmesi sayesinde başkaları tarafından ele geçirilmesi ya da dinlenmesi de neredeyse imkansız diyebilirim. Birebir görüşmelerin yanında toplu sohbetlere de izin veren uygulama, böylece birden fazla kişiyle yapmanız gereken konferanslar için de kullanılabilir.

Diğer mobil platformlarda yer almasının yanında PC üzerinden web arayüzü ile de kullanılabilen DiDi, böylece tüm cihazlardaki tanıdıklarınızla aynı anda sohbetler gerçekleştirmenize olanak tanıyor. Ayrıca fotoğraf mesajlarının arkaplanına konuşmalarınızı da ekleyebilmeniz sayesinde sesli fotoğraflar gibi oldukça ilginç bir konseptte mesajlar gönderebiliyorsunuz.

Arama ya da mesaj göndermelerde herhangi bir limiti olmayan DiDi’yi, sık sık uzun iletişim kurmak zorunda olanlar ve aramalarını ücretsiz olarak gerçekleştirmek isteyenlerin kullanabileceğine inanıyorum. Ancak karşıdaki kişide de DiDi’nin yüklü olması gerektiğini unutmayın.