Digisocial

Digisocial

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,579
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digisocial

Digisocial Android uygulamasını kullanarak arkadaşlarınıza seslendirilmiş fotoğraflar gönderebilirsiniz.

Digisocial uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde karşılaşabileceğiniz en ilginç uygulamalardan bir tanesi diyebilirim. Programın ilk işlevi elbette fotoğraf çekmek ve daha sonra bu fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşmak ancak fotoğraflarınıza ses ekleyebilmesi sayesinde oldukça ilginç bir yapıya kavuşuyor.

Dolayısıyla çektiğiniz fotoğraflar için gerçekleştirebileceğiniz ses kayıtlarını resim dosyalarına iliştiriyorsunuz ve uygulamayı karşı taraf da kullanıyorsa ve paylaşımınızı alırsa sesleri de direkt olarak dinleyebiliyor.

HD ses kalitesini desteklemesi ve aynı zamanda yazılı mesajlar göndermeye de izin vermesi sayesinde neredeyse bütün mesajlaşma ihtiyaçlarını da karşılayabiliyor. Hem ücretsiz olan hem de çok kolay bir kullanıma sahip olan uygulamanın bazı Android cihazlarda çalışmama sorununa sahip olduğunu da belirtmeden geçmemek gerek.

İçerisinde herhangi bir reklam barındırmaması da programın avantajları arasında denilebilir. Kullanıcı gizliliği ise şirketin gizlilik politikası ile garanti altına alınmış durumda. Diğer mobil platformlarda da bulunan uygulamayla böylece sadece Android kullanan arkadaşlarınızla sınırlı kalmaktan da kurtuluyorsunuz.