Digital Image Tool

Digital Image Tool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 279
  • DOSYA BOYUTU 5.29 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Digital Liquid

Digital Image Tool, toplu olarak resimlerinizi düzenleyebileceğiniz ücretsiz bir resim düzenleme programıdır.

Digital Image Tool, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan resim dosyalarını toplu olarak düzenleyebilecekleri ücretsiz bir resim editörüdür.

Resim yeniden boyutlandırma, döndürme, kesme, filigran ekleme, yeniden adlandırma, etiket düzenleme ve çok daha fazlasını kullanıcılara sunan program oldukça kullanışlıdır.

Sade ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Düzenlemek istediğiniz resimleri program penceresinin sol üst köşesinde yer alan artı işaretine basarak seçebilir ve program içerisine atabilirsiniz. Ardından gerçekleştirmek istediğiniz her farklı işlem için program ana penceresi üzerinde organize şekilde yer verilmiş olan sekmeleri kullanabilirsiniz.

Sistem kaynaklarını oldukça ılımlı şekilde kullanan programın iyi bir tepki süresine sahip olduğunu ne yazık ki söyleyemeyeceğim. Testlerim sırasında farklı düzenleme araçlarını kullanırken takılmalar olduğunu ve programın belki de tek kötü yanının bu olduğunu söyleyebilirim.

Özellikle filigran ekleme ve resim yeniden boyutlandırma özellikleri oldukça gelişmiş ve kullanışlı olan Digital Image Tool'u tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.