Digital Planner

Digital Planner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 356
  • DOSYA BOYUTU 0.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Luis Gonzalez

Digital Planner uygulaması ile bilgisayarınızda planlama ve ajanda işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı telefon veya tabletlerimize zaman zaman batarya sorunlarından dolayı ulaşmak mümkün olmuyor ve bu nedenle ajandalarımızı başka yerlere yedeklemek gerekli olabiliyor. Aynı zamanda, tüm planlarını bilgisayarında tutmak isteyen kullanıcılar da mevcut ve bu nedenle hangi amaçla olursa olsun PC'de bir planlama aracına sahip olmak oldukça değerli. Digital Planner ise hem ücretsiz hem de bu amaca kolaylıkla hizmet eden basit bir yapıya sahip.

Çok karmaşık planlama uygulamaları kadar fazla işleve sahip olmamasına rağmen gün gün hangi etkinliklerinizin olduğunu uygulamaya girebilir, böylece tüm ajandanıza tek bir takvim uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken hemen kendinize yeni bir görev belirleyebilir, göreve yazılı tanım ekleyebilir, ayrıca varolan bilgileri başka uygulamalardan kopyalayarak Digital Planner'a yapıştırabilirsiniz.

Bunların dışında herhangi bir ekstraya sahip olmaması ise elbette çok detaylı ajanda sahipleri için biraz zorluk çıkaracaktır. Toplu olarak tüm görevlerin silinebilmesi ise hızlı temizlik işlemlerinde işinize yarayacaktır.

Vadettiği görevi yerine getiren ancak biraz fazla kırpılmış olan Digital Planner'ın puanını bu nedenle biraz kırsam da ev kullanıcılarının deneyebileceğine inanıyorum.