Digiturk Play Yurtdışı

Digiturk Play Yurtdışı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,688
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş.

Digiturk Play Yurtdışı uygulaması, Digiturk Play aboneliğiniz kapsamındaki kanalları yurt dışında izlemenize imkan tanıyor.

Digiturk Play Yurtdışı, 80’ yakın canlı tv kanalını, maçları, dizi ve programların tekrar bölümlerini yurt dışından izleyebileceğiniz bir Windows 8.1 uygulaması. Mevcut Digiturk Play paketinize herhangi bir ek ücret ödemeden aboneliğiniz kapsamındaki tüm kanalları yurt dışından izlemenize imkan tanıyan uygulama Windows platformuna biraz geç gelse de görsel ve kullanılabilirlik olarak diğer platformlardan farklılık göstermemesi ile beğenimi kazandı.

Digiturk Play her ücretli televizyon izleme uygulaması gibi içeriği sunmadan önce konum tespiti yapıyor. Bu yüzden yurt dışına çıktığınız vakit mevcut aboneliğinizle giriş yapamıyor, uygulamayı kullanamıyorsunuz. Ancak Digiturk’ün tv izleme uygulamasında durum farklı. Digiturk sık sık yurt dışına aboneleri için Digiturk Play Yurtdışı uygulamasını geliştirmiş. Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınıza indirip mevcut aboneliğinizle kullanmaya başlayabileceğiniz uygulamada canlı yayını durdurup geri sarma, sevdiğiniz dizi ve programların istediğiniz bölümüne ulaşma şansına da sahipsiniz.

Son derece modern ve sade bir kullanıcı arayüzü ile gelen Digiturk Play Yurtdışı uygulamasında tüm içerikler kategorilere ayrılmış olarak geliyor. Canınız futbol izlemek istediğinde canlı spor bölümünden, eğlence programlarına bakmak istediğiniz yaşam ve eğlence bölümüne, film ve dizi izlemek istediğinizde de film ve dizi bölümlerine girerek içerik aramadan dilediğinize kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca maç izleme hayatınızın olmazsa olmazları arasındaysa haftanın maçlarını tek bakışta görebileceğiniz Haftanın Maçları bölümüne bayılacaksınız.

Digiturk Play abonesi olarak hizmetten yurt dışında yararlanamaktan şikayetçiyseniz Digiturk Play Yurtdışı uygulamasını indirmenizi öneririm.