Diino

Diino

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,340
  • DOSYA BOYUTU 3.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Diino Systems

Masaüstünüzde bulunan küçük bir program ile internet üzerinde 2 GB'lık bir depolama alanına sahip olabilirsiniz. Üye olduktan sonra programı indirip kurmanız ve üye girişinizi yapmanız gereken bu sistemde internet ortamında istediğiniz he

Diino 4.1 masaüstünüzde durup size internet üzerinde 2 GB'lık bir depolama alanı sunan ücretsiz bir programdır. Tarihsel olarak bilgisayarınızın yedeğini alıp bu 2048 -bit'lik güvenlik ile korunan depolama alanına koyabilirsiniz. Dosya paylaşımınızı buradan yapabilirsiniz, hazır web sunumlarınızı buradan gerçekleştirebilirsiniz. Hatta bir müzik oynatıcı ile şarkı paylaşımlarınızı yine Diino ile gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli şifreleme teknolojisi sayesinde sizin dışınızda kimse bu depolama alanına erişemiyor. Tabi siz izin vermediğiniz sürece. FTP veya VPN servislerine ihtiyaç duymadan çok kolay bir şekilde verilerinizi güvenlik altına alabiliyorsunuz. Ayrıca Diino'yu çok kolay bir şekilde web sunucusu da yapabilirsiniz.

Önemli! Sistem üyelik gerektirmektedir bu sebep ile buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz. Karşınıza Sign Up penceresinde Diino Personal butonuna tıklayın ardından size ücret seçenekleri sunulacak. Buradan en üstteki ücretsiz 2 GB'lık seçeneği "Select" tuşuna basarak seçin. Ardından sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde doldurun. email adresinizi doğru bir şekilde bildirmeniz oldukça önemli çünkü mail adresinize bir onay mesajı yollanıyor.

 

Ekstra Özellik! Program ile Blog sayfasına da sahip oluyorsunuz. Üyelik adınıza göre sizin adınıza bir blog hesabı da açılıyor ve programda bir tıklama ile bu blog alanınıza girişler, yazılar yazabiliyorsunuz. 

 

Artısı! Program oldukça kolay kullanıma sahiptir. Sürükle bırak mantığı ile web ortamındaki bu depolama alanınıza istediğiniz her dosyanızı upload edebilirsiniz. Sadece sürükleyip program sayfasındaki klasörün içine bırakmanız yeterli olacaktır. 

 

 

 

Program ücretsizdir. Ancak 2 GB ile sınırlıdır. İsterseniz satın alma yolu ile daha geniş imkanlara sahip bir Diino hesabı edinebilirsiniz. Bu sayede daha çok depolama alanı yada daha hızlı bir bağlantınız olabilir.